Przejdź do głównej zawartości

Start w wyborach

🎉 Witajcie Drodzy Mieszkańcy Kalisza! 🎉

Cieszę się ogromnie, że mogę się z Wami spotkać tutaj, w świecie wirtualnym, aby podzielić się z Wami bardzo ważną informacją. Niektórzy z Was znają mnie i kojarzą jako radnego, który miał zaszczyt służyć naszej pięknej społeczności przez dwie kadencje. Dziś jednak chciałbym Wam ogłosić, że postanowiłem podjąć kolejne wyzwanie - kandyduję na radnego Rady Miasta Kalisza!

Czas na powrót do Rady Miasta Kalisza po 10 latch przerwy!

Moja praca w samorządzie nauczyła mnie wiele o potrzebach naszego miasta i o tym, jak ważne jest zaangażowanie każdego z nas w jego rozwój. Znam Wasze troski, aspiracje i marzenia, i właśnie dlatego chcę kontynuować naszą wspólną podróż ku lepszemu Kaliszowi.

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania oraz finansów i osoba, która ma przyjemność współpracować z z samorządami zawodowo, wiem, jak istotne jest odpowiednie zarządzanie budżetem miasta, aby móc realnie wpływać na poprawę warunków życia mieszkańców. Chcę dalej pracować nad tym, aby nasze pieniądze były wydawane mądrze i z korzyścią dla każdego z nas.

Ale to nie tylko moje doświadczenie i wiedza są kluczowe - to Wasze zaufanie i wsparcie są siłą, która napędza moją determinację. Dlatego dzisiaj pragnę Was serdecznie zaprosić do tej podróży razem ze mną. Podrózy, która potrwa przez nastepne tygodnie kampanii wyborczej. Chcę słuchać Waszych opinii, zrozumieć Wasze potrzeby i razem z Wami budować lepszą przyszłość dla naszego miasta.

Czekają nas trudne wyzwania, ale wierzę, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniemy. W najbliższym czasie będę tutaj często, aby dzielić się z Wami aktualnościami, pomysłami i planami na przyszłość. Będę również otwarty na Wasze pytania i sugestie, bo to Wasze głosy są głosem Kalisza.

Dziękuję za Wasze zaufanie i wsparcie. Jestem gotowy do pracy, jestem gotowy do walki, jestem gotowy na zmiany - razem z Wami!

#Kalisz #KoalicjaObywatelska #WyborySamorzadowe